Skip links

Oavsett anledning till att du vänder Dig till oss, kan Du alltid förvänta Dig ett personligt, lojalt och tryggt engagemang.

Oavsett anledning till att du vänder Dig till oss, kan Du alltid förvänta Dig ett personligt, lojalt och tryggt engagemang.

BESÖKSADRESS
Södra Agnegatan 29, 112 29 Stockholm

POSTADRESS
Box 12003, 102 21 Stockholm

Torbjörn Arnér

Advokat & Delägare

torbjorn.arner@arnerpartners.se

Henrik Hoffman

Advokat & Delägare

henrik.hoffman@arnerpartners.se

Elisabeth Grippe

Advokat & Delägare

elisabeth.grippe@arnerpartners.se

Pontus Skogh

Advokat & Delägare

pontus.skogh@arnerpartners.se

Anders Jussil

Advokat & Delägare

anders.jussil@arnerpartners.se

Maria Lindkvist

Advokat

maria.lindkvist@arnerpartners.se

Emelie Collén

Advokat

emelie.collen@arnerpartners.se

Albin Johansson

Advokat

albin.johansson@arnerpartners.se

Robin E. Göbel

Biträdande jurist

(Tjänstledig)

Katarina Sjögren

Biträdande jurist

katarina.sjogren@arnerpartners.se

Jonna Skog

Reception

info@arnerpartners.se